Termat e privatësisë

Hyrje
Tė gjitha tė dhėnat qė ne disponojmė pėr ju janė tėrėsisht tė fshehta dhe janė tė ndaluara pėr pėrdorim personal. Asnjėherė nuk do lejohet qė keto tė dhėna tė dalin jashte organizatės tonė. Ne i pėrdorim tė dhėnat tuaja vetėm pėr procesin e identifikimit dhe dėrgesės sė faturės.

Cookies
Faqja perdor cookies me qellimin e vetem per te mundesuar identifikimin tuaj ne sistem dhe ne asnje rast pe tė gjurmuar aktivitetin tuaj on-line.

Mbrojtra e Informacionit tuaj
Askush pervec jush nuk mund te kete akses ne llogarine tuaj ne kete nderfaqe. Ne rast te vecante me kerkese te shkruar nga ju kredencialet e idenfikimit mund te kthehen ne piken fillestare nga specialistet tane.

Ndryshimet e Kushteve te Privatesise
UKD sh.a ruan te drejten per ndryshimin dhe permiresimin e kushteve te privatesise, ne cdo moment. Ne ju keshillojme qe vazhdimisht te vizitoni faqen e privatesise, ne menyre qe te jeni te informuar me ndryshimet e reja qe mund te behen.

Pranimi i rregullave te lartepermendur
Ju duhet te jeni dakort me rregullat dhe kushtet e privatesise te permendura me lart qe te mund te perdorni sherbimin e ofruar nga kjo nderfaqe. Nese nuk jeni dakort me keto rregulla dhe kushte jeni te lutur te mos perdorni kete sherbim.